ERMELi ning Pere ja Kodu ühisele Rohelise kuuse konkursile laekus üle 400 võistlustöö!

20. novembril lõppes Pere ja Kodu ning Eesti Ringmajandusettevõtete Liidu konkurss, kus kutsusime lasteaiarühmasid meisterdama taaskasutatavatest materjalidest jõulukuuske või ehteid. Osavõtt osutus erakordselt suureks – enda panuse andsid 422 lasteaiarühma üle Eesti!

Konkursile saadetud tööd näitasid, et fantaasiast ei tule puudu ei õpetajatel ega lastel. Hoolikalt said ära kasutatud nii pudelikorgid, oksad, paberijäänused, wc-paberi rullid kui ka paariliseta jäänud sokid. Laste jaoks oli konkurss kindlasti hea võimalus õppida, et ka millestki pealtnäha ebavajalikust saab luua midagi ägedat ja ilusat! Täname kõiki osalejaid!

Kõik saadetud tööd olid ilusad, lapsed olid näinud vaeva ja meisterdanud suure hoole ning armastusega, mistõttu oli võitjate valimine ääretult raske. Esmalt valis žürii 422 saadetud töö seast välja 43 silmapaistvamat, mille seast valisime teises voorus kolm peaauhinna võitjat. Artikli lõpus toome välja kogu žürii esimese vooru valiku.

 

Kuna osavõtt oli oodatust palju suurem ja vahvaid töid tõesti palju, siis otsustas Pere ja Kodu lisaks ERMELi auhindadele  välja anda kolm peaauhinda.

Vaata pilte kuuskedest ning võitjate nimekirja Pere ja Kodu lehelt siit:

https://perejakodu.delfi.ee/artikkel/120249674/voitjad-selgunud-rohelise-kuuse-konkursile-laekus-ule-400-voistlustoo