ÄRGE PINGUTAGE TOPSIPESUGA ÜLE! Ringmajandusettevõtete liit: keegi ei eelda, et pakendeid peaks küürima ja kuivatama

Margit Rüütelmann, Alder Harkmann, Eesti Ringmajandusettevõtete Liit

 

„6. oktoobril ilmus Õhtulehes lennukas lugejakiri pahaselt kodanikult, kes suutis ilmekalt kirjeldada, kuidas „väike inimene“ prügimajanduse orjuses vaevleb ning kulutab iga oma vaba hetke parasiitide rünnakut kartes räpaste pakendite puhtaks küürimisele. Neid jutte pajatavad jutuvestjad ja jutud ise on müüdiloome – neil on tõega pistmist väga vähe või üldse mitte!“ kirjutavad Eesti Ringmajandusettevõtete Liidu tegevjuht Margit Rüütelmann ja juhatuse liige Alder Harkmann.

 

Väide: kodustes tingimustes pole üldse mugav prügi liigiti koguda: sadu tuhandeid Eesti inimesi elab paneelmaja korterites, kus pole kuskil sobivat ruumi näiteks viie erineva prügikasti hoidmiseks.

Edasi lugemiseks vaata Õhtulehte: https://www.ohtuleht.ee/1094645/arge-pingutage-topsipesuga-ule-ringmajandusettevotete-liit-keegi-ei-eelda-et-pakendeid-peaks-kuurima-ja-kuivatama